CIRUJEDA PRECIADO, AMAIA

NAIXEMENT: 07/06/2015

LLICENCIA: CL11394

CLUB: AAC

ENTRENADOR: ALEXIA PALOMERO

MILLORS MARQUES PERSONALS

Aire lliure
1000 m.l
20/04/2024 4:26.29 SUB 10 Control de Promoció Sub 8-10-12 (1a Jornada) Vilanova i la Geltrú
1000 m.mx
01/06/2024 6:13.58 SUB 10 Campionat de Catalunya Sub 10 (Jornada Prèvia) Gavà
1000 m.mx RUTA
19/11/2023 6.21 SUB 10 Gran Premi de marxa Ciutat de Manresa Manresa
4x60 m.ll
05/05/2024 42.58 SUB 10 Campionat de Catalunya de Clubs Sub 10 Mataró
60 m.ll
01/06/2024 10.36 SUB 10 Campionat de Catalunya Sub 10 (Jornada Prèvia) Gavà
600 m.ll
18/11/2023 2:32.80 SUB 10 Control Novembre Estadi J.Serrahima
Alçada
20/04/2024 0.85 SUB 10 Control de Promoció Sub 8-10-12 (1a Jornada) Vilanova i la Geltrú
Llargada
03/06/2023 2.55 SUB 10 Control Sub10-12 Serrahima
Vórtex
25/05/2024 16.82 SUB 10 Control de Promoció Sub 10-12 (5a Jornada) Tarragona
Pista Coberta
600 m.ll
14/01/2023 2:52.21 SUB 10 Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta Sabadell

HISTORIAL DE MARQUES

Aire lliure
1000 m.l
20/04/2024 4:26.29 SUB 10 Control de Promoció Sub 8-10-12 (1a Jornada) Vilanova i la Geltrú
29/04/2023 4:31.44 SUB 10 Control Sub10-12 Serrahima
19/02/2023 4:53.68 SUB 10 II Control Febrer Serrahima
1000 m.mx
08/06/2024 6:22.05 SUB 10 Campionat de Catalunya Sub 10 (Jornada Final) Castellar del Vallès
01/06/2024 6:13.58 SUB 10 Campionat de Catalunya Sub 10 (Jornada Prèvia) Gavà
25/05/2024 6:24.30 SUB 10 Control de Promoció Sub 10-12 (5a Jornada) Tarragona
09/03/2024 6:47.20 SUB 10 Gran Premi de Marxa en pista Ciutat de Gavà Gavà
17/06/2023 6:14.79 SUB 10 Campionat de Catalunya Sub 10 (Jornada final) El Prat de Llobregat
11/06/2023 6:33.66 SUB 10 Campionat de Catalunya Sub 10 (Jornada prèvia) Vilanova i la Geltrú
03/06/2023 6:39.56 SUB 10 Control Sub10-12 Serrahima
06/05/2023 7:09.03 SUB 10 Control Sub10-12 Vilanova i la Geltrú
1000 m.mx RUTA
19/11/2023 6.21 SUB 10 Gran Premi de marxa Ciutat de Manresa Manresa
12/03/2023 7:02.0- SUB 10 Gran Premi de Marxa Ciutat de Manresa (15è Memorial Enric Vilaplana) Manresa
05/02/2023 6:54.0- SUB 10 Campionat de Catalunya de Marxa de Promoció (Sub 10-12-14-16) + 10 Km Màster El Prat de Llobregat
29/01/2023 7:13.00 SUB 10 Campionat de Catalunya de Marxa Absolut-Sub 23 (20 Km) i Sub 20-18 (10 Km) + 5 Km Màster (GP Marxa del Vendrell) Coma-ruga i Sant Salvador
4x60 m.ll
05/05/2024 42.58 SUB 10 Campionat de Catalunya de Clubs Sub 10 Mataró
13/04/2024 42.71 SUB 10 Campionat de Catalunya de Relleus de Promoció (final) Igualada
06/04/2024 44.40 SUB 10 Campionat de Catalunya de Relleus de Promoció (prèvia) Arbeca
60 m.ll
01/06/2024 10.36 SUB 10 Campionat de Catalunya Sub 10 (Jornada Prèvia) Gavà
05/05/2024 10.56 SUB 10 Campionat de Catalunya de Clubs Sub 10 Mataró
28/04/2024 10.41 SUB 10 Control AAC Abril Serrahima
18/11/2023 10.97 SUB 10 Control Novembre Estadi J.Serrahima
06/05/2023 11.30 SUB 10 Control Sub10-12 Vilanova i la Geltrú
22/04/2023 11.19 SUB 10 Trofeu Mini Combinades + Control Sub 14 femení Vilanova i la Geltrú
04/03/2023 11.67 SUB 10 Control Categories de Promoció Cornellà de Llobregat
19/02/2023 11.49 SUB 10 II Control Febrer Serrahima
28/01/2023 11.67 SUB 10 Control Gener Serrahima
600 m.ll
18/11/2023 2:32.80 SUB 10 Control Novembre Estadi J.Serrahima
Alçada
20/04/2024 0.85 SUB 10 Control de Promoció Sub 8-10-12 (1a Jornada) Vilanova i la Geltrú
19/02/2023 0.80 SUB 10 II Control Febrer Serrahima
Llargada
28/04/2024 2.53 SUB 10 Control AAC Abril Serrahima
03/06/2023 2.55 SUB 10 Control Sub10-12 Serrahima
29/04/2023 2.15 SUB 10 Control Sub10-12 Serrahima
22/04/2023 2.55 SUB 10 Trofeu Mini Combinades + Control Sub 14 femení Vilanova i la Geltrú
28/01/2023 2.19 SUB 10 Control Gener Serrahima
Vórtex
25/05/2024 16.82 SUB 10 Control de Promoció Sub 10-12 (5a Jornada) Tarragona
11/06/2023 11.77 SUB 10 Campionat de Catalunya Sub 10 (Jornada prèvia) Vilanova i la Geltrú
22/04/2023 14.13 SUB 10 Trofeu Mini Combinades + Control Sub 14 femení Vilanova i la Geltrú
04/03/2023 8.35 SUB 10 Control Categories de Promoció Cornellà de Llobregat
Pista Coberta
600 m.ll
14/01/2023 2:52.21 SUB 10 Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta Sabadell