BILURBINA DA SILVA PEREIRA, MAR
NAIXEMENT: 08/03/2015
LLICENCIA: CL10857
CLUB: AAC
ENTRENADOR: ALEXIA%20PALOMERO
MILLORS MARQUES PERSONALS
Aire lliure
1000 m.l | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
24/02/2024 | 4:33.15 | SUB 10 | Control AAC - Febrer | Serrahima | ||
1000 m.mx | ||||||
09/03/2024 | 6:18.5- | SUB 10 | Gran Premi de Marxa en pista Ciutat de Gavà | Gavà | ||
1000 m.mx RUTA | ||||||
11/02/2024 | 6.30 | SUB 10 | Campionat de Catalunya de Marxa de Promoció (S10-S12-S14-S16) (Gran Premi de Marxa de Viladecans) | Viladecans | ||
200 m.ll | ||||||
20/01/2024 | 41.14 | SUB 10 | Control AAC - Gener | Serrahima | ||
60 m.ll | ||||||
24/02/2024 | 11.40 | SUB 10 | Control AAC - Febrer | Serrahima | ||
Alçada | ||||||
06/05/2023 | 0.85 | SUB 10 | Control Sub10-12 | Vilanova i la Geltrú | ||
Llargada | ||||||
22/04/2023 | 2.56 | SUB 10 | Trofeu Mini Combinades + Control Sub 14 femení | Vilanova i la Geltrú | ||
Vórtex | ||||||
24/02/2024 | 10.33 | SUB 10 | Control AAC - Febrer | Serrahima |
Pista Coberta
1000 m.l | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
10/12/2023 | 4:36.69 | SUB 10 | Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (10è Memorial Natàlia Amiel) | Sabadell | ||
60 m.ll | ||||||
03/12/2023 | 11.15 | SUB 10 | Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (10è Memorial Natàlia Amiel) | Sabadell | ||
600 m.ll | ||||||
03/12/2023 | 2:34.50 | SUB 10 | Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (10è Memorial Natàlia Amiel) | Sabadell | ||
Alçada | ||||||
10/12/2023 | 0.80 | SUB 10 | Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (10è Memorial Natàlia Amiel) | Sabadell | ||
Llargada | ||||||
16/03/2024 | 2.25 | SUB 10 | Control Sub 8 i Sub 10 en pista coberta | Sabadell |
HISTORIAL DE MARQUES
Aire lliure
1000 m.l | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
24/02/2024 | 4:33.15 | SUB 10 | Control AAC - Febrer | Serrahima | ||
13/05/2023 | 4:58.99 | SUB 10 | Control Sub10-12 | Cornellà | ||
29/04/2023 | 4:39.54 | SUB 10 | Control Sub10-12 | Serrahima | ||
12/03/2023 | 4:56.69 | SUB 10 | Control Març | Serrahima | ||
19/02/2023 | 4:57.57 | SUB 10 | II Control Febrer | Serrahima | ||
1000 m.mx | ||||||
09/03/2024 | 6:18.5- | SUB 10 | Gran Premi de Marxa en pista Ciutat de Gavà | Gavà | ||
17/06/2023 | 6:36.54 | SUB 10 | Campionat de Catalunya Sub 10 (Jornada final) | El Prat de Llobregat | ||
11/06/2023 | 6:44.44 | SUB 10 | Campionat de Catalunya Sub 10 (Jornada prèvia) | Vilanova i la Geltrú | ||
03/06/2023 | 6:53.45 | SUB 10 | Control Sub10-12 | Serrahima | ||
21/05/2023 | 6:53.24 | SUB 10 | Campionat de Catalunya de Clubs Sub10 | El Prat de Llobregat | ||
06/05/2023 | 6:51.82 | SUB 10 | Control Sub10-12 | Vilanova i la Geltrú | ||
1000 m.mx RUTA | ||||||
11/02/2024 | 6.30 | SUB 10 | Campionat de Catalunya de Marxa de Promoció (S10-S12-S14-S16) (Gran Premi de Marxa de Viladecans) | Viladecans | ||
28/01/2024 | 6:44.00 | SUB 10 | Campionat de Catalunya de Marxa Absolut-S23 (20 Km)-S20-S18 (10 Km)-Màster (5 Km) (Gran premi de Marxa del Vendrell) | El Vendrell | ||
19/11/2023 | 7.03 | SUB 10 | Gran Premi de marxa Ciutat de Manresa | Manresa | ||
05/02/2023 | 7:11.0- | SUB 10 | Campionat de Catalunya de Marxa de Promoció (Sub 10-12-14-16) + 10 Km Màster | El Prat de Llobregat | ||
29/01/2023 | 7:13.00 | SUB 10 | Campionat de Catalunya de Marxa Absolut-Sub 23 (20 Km) i Sub 20-18 (10 Km) + 5 Km Màster (GP Marxa del Vendrell) | Coma-ruga i Sant Salvador | ||
15/01/2023 | 7:24.0- | SUB 10 | Gran Premi de Marxa de Viladecans | Viladecans | ||
200 m.ll | ||||||
20/01/2024 | 41.14 | SUB 10 | Control AAC - Gener | Serrahima | ||
60 m.ll | ||||||
24/02/2024 | 11.40 | SUB 10 | Control AAC - Febrer | Serrahima | ||
20/01/2024 | 11.48 | SUB 10 | Control AAC - Gener | Serrahima | ||
03/06/2023 | 12.04 | SUB 10 | Control Sub10-12 | Serrahima | ||
27/05/2023 | 11.81 | SUB 10 | Control Sub10-12 | Mataró | ||
13/05/2023 | 12.24 | SUB 10 | Control Sub10-12 | Cornellà | ||
22/04/2023 | 11.82 | SUB 10 | Trofeu Mini Combinades + Control Sub 14 femení | Vilanova i la Geltrú | ||
12/03/2023 | 11.62 | SUB 10 | Control Març | Serrahima | ||
19/02/2023 | 11.99 | SUB 10 | II Control Febrer | Serrahima | ||
Alçada | ||||||
27/05/2023 | 0.80 | SUB 10 | Control Sub10-12 | Mataró | ||
06/05/2023 | 0.85 | SUB 10 | Control Sub10-12 | Vilanova i la Geltrú | ||
19/02/2023 | 0.80 | SUB 10 | II Control Febrer | Serrahima | ||
Llargada | ||||||
20/01/2024 | 2.37 | SUB 10 | Control AAC - Gener | Serrahima | ||
29/04/2023 | 2.17 | SUB 10 | Control Sub10-12 | Serrahima | ||
22/04/2023 | 2.56 | SUB 10 | Trofeu Mini Combinades + Control Sub 14 femení | Vilanova i la Geltrú | ||
Vórtex | ||||||
24/02/2024 | 10.33 | SUB 10 | Control AAC - Febrer | Serrahima | ||
22/04/2023 | 9.27 | SUB 10 | Trofeu Mini Combinades + Control Sub 14 femení | Vilanova i la Geltrú |
Pista Coberta
1000 m.l | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
16/03/2024 | 4:37.75 | SUB 10 | Control Sub 8 i Sub 10 en pista coberta | Sabadell | ||
10/12/2023 | 4:36.69 | SUB 10 | Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (10è Memorial Natàlia Amiel) | Sabadell | ||
60 m.ll | ||||||
03/12/2023 | 11.15 | SUB 10 | Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (10è Memorial Natàlia Amiel) | Sabadell | ||
600 m.ll | ||||||
03/12/2023 | 2:34.50 | SUB 10 | Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (10è Memorial Natàlia Amiel) | Sabadell | ||
Alçada | ||||||
10/12/2023 | 0.80 | SUB 10 | Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (10è Memorial Natàlia Amiel) | Sabadell | ||
Llargada | ||||||
16/03/2024 | 2.25 | SUB 10 | Control Sub 8 i Sub 10 en pista coberta | Sabadell |