FORNOS MARTINEZ, BIEL
NAIXEMENT: 24/08/2010
LLICENCIA: CL%2088668
CLUB: AAC
ENTRENADOR: MARIA%20NICOL%C3%80S
MILLORS MARQUES PERSONALS
Aire lliure
3000 m.mx | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
21/01/2024 | 15:09.00 | SUB 16 | Gran Premi de Marxa Ciutat del Prat "Memorial Moisès i Jordi Llopart" | El Prat de Llobregat | ||
5000 m.mx RUTA | ||||||
25/02/2024 | 26:02.00 | SUB 16 | Campionat d’Espanya de Marxa en ruta | Zaragoza | ||
1000 m.l | ||||||
14/05/2023 | 3:10.56 | SUB 14 | Control Sub14 | Cornellà | ||
1000 m.obs | ||||||
06/05/2023 | 3:25.74 | SUB 14 | Control Sub14 | Vilanova i la Geltru | ||
150 m.ll | ||||||
20/05/2023 | 21.68 | SUB 14 | Campionat de Catalunya de Clubs Sub14 | El Prat de Llobregat | ||
3000 m.ll. | ||||||
08/10/2022 | 11:33.06 | SUB 14 | Campionat de Catalunya de Tardor (1a jornada) | Santa Coloma de Gramanet | ||
3000 m.mx | ||||||
30/12/2023 | 15:43.10 | SUB 14 | 5è Trofeu de Marxa KNLTS Pepe Berlandino | Barcelona (Mar Bella) | ||
3000 m.mx RUTA | ||||||
19/11/2023 | 15.30 | SUB 14 | Gran Premi de marxa Ciutat de Manresa | Manresa | ||
4x200 m.ll | ||||||
01/04/2023 | 1:57.77 | SUB 14 | Campionat de Catalunya de Relleus de Promoció (prèvia) | Castellar del Vallès | ||
4x80 m.ll | ||||||
01/04/2023 | 44.89 | SUB 14 | Campionat de Catalunya de Relleus de Promoció (prèvia) | Castellar del Vallès | ||
600 m.ll | ||||||
12/03/2023 | 1:45.47 | SUB 14 | Control Març | Serrahima | ||
Alçada | ||||||
06/05/2023 | 1.35 | SUB 14 | Control Sub14 | Vilanova i la Geltru | ||
1000 m.mx | ||||||
21/12/2019 | 5:43.35 | SUB 12 | Meeting de Promoció | Serrahima | ||
2000 m.ll | ||||||
13/03/2021 | 8:46.44 | SUB 12 | II Control Nacional 2021 [RFEA] | Serrahima | ||
2000 m.mx | ||||||
21/11/2021 | 11:21.00 | SUB 12 | Gran Premi de Marxa Ciutat del Prat – Memorial Moisès i Jordi Llopart (pista) | El Prat de Llobregat | ||
2000 m.mx RUTA | ||||||
02/02/2020 | 11:40.0- | SUB 12 | Campionat de Catalunya de Promoció Individual-Clubs i 10 Km Màster (29è Ciutat de Badalona de Marxa – Mem.Paco Águila) | Badalona | ||
3x600 m.ll | ||||||
10/10/2020 | 6:32.76 | SUB 12 | Campionat de Catalunya de Relleus Sub10-12-14-16 | Granollers | ||
60 m.ll | ||||||
12/12/2021 | 9.97 | +2.5 | SUB 12 | Trofeu Dinami-k Vilanova (2a Jornada) | Vilanova i la Geltrú | |
60 m.t SUB12 | ||||||
03/07/2021 | 12.68 | SUB 12 | Control Juliol | Serrahima | ||
600 m.ll | ||||||
12/12/2021 | 2:02.49 | SUB 12 | Trofeu Dinami-k Vilanova (2a Jornada) | Vilanova i la Geltrú | ||
Alçada | ||||||
06/06/2021 | 1.05 | SUB 12 | Control Juny | Serrahima | ||
Llargada | ||||||
12/12/2021 | 2.47 | -2.7 | SUB 12 | Trofeu Dinami-k Vilanova (2a Jornada) | Vilanova i la Geltrú |
Pista Coberta
3000 m.ll. | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
10/03/2024 | 11:17.27 | SUB 16 | Campionat de Catalunya de Clubs B Sub 16 en pista coberta | Sabadell | ||
2000 m.ll | ||||||
08/01/2022 | 8:14.07 | SUB 14 | Trofeu Sabadell de promoció en pista coberta (8è Memorial Natàlia Amiel) | Sabadell | ||
2000 m.mx PC | ||||||
12/02/2023 | 10:32.99 | SUB 14 | Campionat de Catalunya de Marxa en pista coberta (Sub 12-14-16-18-20) | Sabadell | ||
4x200 m.ll | ||||||
04/02/2023 | 1:58.14 | SUB 14 | Eliminatòries Campionat de Catalunya de 4×200 Sub 14 en pista coberta | Sabadell | ||
600 m.ll | ||||||
18/03/2023 | 1:47.81 | SUB 14 | Jornada prèvia Campionat de Catalunya Sub 14 en pista coberta | Sabadell | ||
Alçada | ||||||
28/01/2022 | 1.10 | SUB 14 | Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (8è Memorial Natàlia Amiel) | Sabadell | ||
Pes 3 kg | ||||||
08/01/2022 | 4.55 | SUB 14 | Trofeu Sabadell de promoció en pista coberta (8è Memorial Natàlia Amiel) | Sabadell |
HISTORIAL DE MARQUES
Aire lliure
3000 m.mx | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
21/01/2024 | 15:09.00 | SUB 16 | Gran Premi de Marxa Ciutat del Prat "Memorial Moisès i Jordi Llopart" | El Prat de Llobregat | ||
5000 m.mx RUTA | ||||||
25/02/2024 | 26:02.00 | SUB 16 | Campionat d’Espanya de Marxa en ruta | Zaragoza | ||
11/02/2024 | 26:55.00 | SUB 16 | Campionat de Catalunya de Marxa de Promoció (S10-S12-S14-S16) (Gran Premi de Marxa de Viladecans) | Viladecans | ||
1000 m.l | ||||||
14/05/2023 | 3:10.56 | SUB 14 | Control Sub14 | Cornellà | ||
29/05/2022 | 3:15.33 | SUB 14 | Trofeu 40è Aniversari AAC | Serrahima | ||
13/03/2022 | 3:28.23 | SUB 14 | Control Març | Serrahima | ||
1000 m.obs | ||||||
03/06/2023 | 3:37.16 | SUB 14 | Control Sub14 | Serrahima | ||
06/05/2023 | 3:25.74 | SUB 14 | Control Sub14 | Vilanova i la Geltru | ||
04/06/2022 | 3:39.98 | SUB 14 | Control Sub14-16 (6a jornada) | Santa Coloma de Gramanet | ||
07/05/2022 | 3:28.78 | SUB 14 | Control Sub14-16 (3a jornada) | Vilanova i la Geltrú | ||
01/05/2022 | 3:33.18 | SUB 14 | 40è Trofeu Pratenc - Memoria Monica Gregorio | El Prat de Llobregat | ||
150 m.ll | ||||||
20/05/2023 | 21.68 | SUB 14 | Campionat de Catalunya de Clubs Sub14 | El Prat de Llobregat | ||
3000 m.ll. | ||||||
22/04/2023 | 12:00.18 | SUB 14 | Control Sub14 | Santa Coloma de Gramanet | ||
08/10/2022 | 11:33.06 | SUB 14 | Campionat de Catalunya de Tardor (1a jornada) | Santa Coloma de Gramanet | ||
3000 m.mx | ||||||
30/12/2023 | 15:43.10 | SUB 14 | 5è Trofeu de Marxa KNLTS Pepe Berlandino | Barcelona (Mar Bella) | ||
17/06/2023 | 16:03.70 | SUB 14 | Campionat de Catalunya Sub 14 (Jornada final) | El Prat de Llobregat | ||
27/05/2023 | 16:12.97 | SUB 14 | Control Sub14 | Mataró | ||
20/05/2023 | 15:49.42 | SUB 14 | Campionat de Catalunya de Clubs Sub14 | El Prat de Llobregat | ||
30/04/2023 | 16:05.60 | SUB 14 | Control Sub14 | Serrahima | ||
05/11/2022 | 16:04.68 | SUB 14 | Campionat de Catalunya de Tardor (3a jornada) | Mataró | ||
18/06/2022 | 16:03.59 | SUB 14 | Campionat de Catalunya Sub14 (jornada final) | Catellar del Vallès | ||
11/06/2022 | 16:41.51 | SUB 14 | Campionat de Catalunya Sub14 (jornada prèvia) | Vilanova i la Geltrú | ||
14/05/2022 | 16:33.54 | SUB 14 | Control Sub14-16 (4a jornada) | Mataró | ||
23/04/2022 | 16:20.55 | SUB 14 | Control Sub14-16 (1a jornada) | Sabadell | ||
27/03/2022 | 16:36.1- | SUB 14 | Campionat de Catalunya Absolut per Clubs de Marxa (4t GP de Marxa del KNLTS–Trofeu Pepe Berlandino) | Barcelona (Mar Bella) | ||
3000 m.mx RUTA | ||||||
03/12/2023 | 15:37.00 | SUB 14 | Gran Premi de Marxa Ciutat de Barberà | Barberà del Vallès | ||
19/11/2023 | 15.30 | SUB 14 | Gran Premi de marxa Ciutat de Manresa | Manresa | ||
05/02/2023 | 16:10.0- | SUB 14 | Campionat de Catalunya de Marxa de Promoció (Sub 10-12-14-16) + 10 Km Màster | El Prat de Llobregat | ||
29/01/2023 | 16:10.00 | SUB 14 | Campionat de Catalunya de Marxa Absolut-Sub 23 (20 Km) i Sub 20-18 (10 Km) + 5 Km Màster (GP Marxa del Vendrell) | Coma-ruga i Sant Salvador | ||
20/11/2022 | 16:03.00 | SUB 14 | 3r Campionat de Marxa Ciutat de Barberà | Barberà | ||
16/01/2022 | 17:46.00 | SUB 14 | Campionat de Catalunya Abs-Sub23 (20km) i Sub20-18 (10km) + 5km Màster (GP de Marxa del Vendrell) | Coma-ruga i Sant Salvador | ||
4x200 m.ll | ||||||
01/04/2023 | 1:57.77 | SUB 14 | Campionat de Catalunya de Relleus de Promoció (prèvia) | Castellar del Vallès | ||
4x80 m.ll | ||||||
01/04/2023 | 44.89 | SUB 14 | Campionat de Catalunya de Relleus de Promoció (prèvia) | Castellar del Vallès | ||
600 m.ll | ||||||
12/03/2023 | 1:45.47 | SUB 14 | Control Març | Serrahima | ||
12/11/2022 | 1:45.70 | SUB 14 | Campionat de Catalunya de Tardor (4a jornada) | Barcelona (Serrahima) | ||
20/02/2022 | 2:03.05 | SUB 14 | Control de Promoció | Vilanova i la Geltrú | ||
Alçada | ||||||
06/05/2023 | 1.35 | SUB 14 | Control Sub14 | Vilanova i la Geltru | ||
1000 m.mx | ||||||
21/12/2019 | 5:43.35 | SUB 12 | Meeting de Promoció | Serrahima | ||
2000 m.ll | ||||||
13/03/2021 | 8:46.44 | SUB 12 | II Control Nacional 2021 [RFEA] | Serrahima | ||
2000 m.mx | ||||||
21/11/2021 | 11:21.00 | SUB 12 | Gran Premi de Marxa Ciutat del Prat – Memorial Moisès i Jordi Llopart (pista) | El Prat de Llobregat | ||
07/11/2021 | 12:58.95 | SUB 12 | Campionat de Catalunya de Tardor Promoció (Jornada Final) | Serrahima | ||
09/10/2021 | 11:54.78 | SUB 12 | Campionat de Catalunya de Tardor de Promoció (2a Jornada) | Granollers | ||
26/06/2021 | 12:02.37 | SUB 12 | Campionat de Catalunya Sub12 (Jornada final) | Igualada | ||
12/06/2021 | 12:31.26 | SUB 12 | Campionat de Catalunya Sub 12 (Jornada Prèvia) | Castellar del Vallès | ||
06/06/2021 | 12:17.31 | SUB 12 | Control Juny | Serrahima | ||
22/05/2021 | 11:51.30 | SUB 12 | Campionat de Catalunya de Clubs Sub12 | El Prat de Llobregat | ||
08/05/2021 | 11:58.86 | SUB 12 | Control Sub10-12-14 | Sabadell | ||
03/10/2020 | 11:51.12 | SUB 12 | Campionat Catalunya Sub12 | Lleida | ||
01/03/2020 | 11:53.1- | SUB 12 | Gran Premi de Marxa Ciutat del Prat – Memorial Moisès Llopart (pista) | El Prat de Llobregat | ||
2000 m.mx RUTA | ||||||
31/01/2021 | 12:10.0- | SUB 12 | Campionat de Catalunya Abs-Sub23 (20 Km) i Sub20-18 (10 Km) + Màster (5 Km) (Gran Premi de Marxa del Vendrell) | Coma-ruga i Sant Salvador | ||
02/02/2020 | 11:40.0- | SUB 12 | Campionat de Catalunya de Promoció Individual-Clubs i 10 Km Màster (29è Ciutat de Badalona de Marxa – Mem.Paco Águila) | Badalona | ||
12/01/2020 | 11:43.00 | SUB 12 | 28è Gran Premi de Marxa Ciutat de Viladecans | Viladecans | ||
3x600 m.ll | ||||||
10/04/2021 | 6:38.92 | SUB 12 | Campionat de Catalunya de Relleus Sub 10-12-14-16 (Jornada prèvia) | Tarragona | ||
27/03/2021 | 6:39.57 | SUB 12 | Trofeu centenari relleus de promoció | Sabadell | ||
10/10/2020 | 6:32.76 | SUB 12 | Campionat de Catalunya de Relleus Sub10-12-14-16 | Granollers | ||
60 m.ll | ||||||
12/12/2021 | 9.97 | +2.5 | SUB 12 | Trofeu Dinami-k Vilanova (2a Jornada) | Vilanova i la Geltrú | |
18/09/2021 | 10.27 | SUB 12 | Campionat de l'Escola Agrupa 2021 | Serrahima | ||
21/12/2019 | 11.14 | SUB 12 | Meeting de Promoció | Serrahima | ||
60 m.t SUB12 | ||||||
03/07/2021 | 12.68 | SUB 12 | Control Juliol | Serrahima | ||
600 m.ll | ||||||
12/12/2021 | 2:02.49 | SUB 12 | Trofeu Dinami-k Vilanova (2a Jornada) | Vilanova i la Geltrú | ||
18/09/2021 | 2:12.92 | SUB 12 | Campionat de l'Escola Agrupa 2021 | Serrahima | ||
29/05/2021 | 2:04.94 | SUB 12 | Proves de Control | Santa Coloma de Gramanet | ||
08/05/2021 | 2:21.41 | SUB 12 | Control Sub10-12-14 | Sabadell | ||
27/03/2021 | 2:12.35 | SUB 12 | Control en pista aire lliure | Sabadell | ||
27/02/2021 | 2:12.42 | SUB 12 | Control Nacional Preparació Temporada Indoor 2021 [RFEA] | Serrahima | ||
01/02/2020 | 2:11.5- | SUB 12 | Control Sub10-12-14 (2a jornada) | Santa Coloma de Gramanet | ||
Alçada | ||||||
06/06/2021 | 1.05 | SUB 12 | Control Juny | Serrahima | ||
Llargada | ||||||
12/12/2021 | 2.47 | -2.7 | SUB 12 | Trofeu Dinami-k Vilanova (2a Jornada) | Vilanova i la Geltrú |
Pista Coberta
3000 m.ll. | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
10/03/2024 | 11:17.27 | SUB 16 | Campionat de Catalunya de Clubs B Sub 16 en pista coberta | Sabadell | ||
2000 m.ll | ||||||
08/01/2022 | 8:14.07 | SUB 14 | Trofeu Sabadell de promoció en pista coberta (8è Memorial Natàlia Amiel) | Sabadell | ||
2000 m.mx PC | ||||||
25/02/2023 | 10:45.86 | SUB 14 | Campionat de Catalunya de Clubs Sub 14 A en pista coberta | Sabadell | ||
12/02/2023 | 10:32.99 | SUB 14 | Campionat de Catalunya de Marxa en pista coberta (Sub 12-14-16-18-20) | Sabadell | ||
14/01/2023 | 11:00.82 | SUB 14 | Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta | Sabadell | ||
19/03/2022 | 10:50.24 | SUB 14 | Final Campionat de Catalunya Sub14 en pista coberta | Sabadell | ||
05/03/2022 | 11:09.30 | SUB 14 | Prèvia Campionat de Catalunya Sub14 en pista coberta | Sabadell | ||
4x200 m.ll | ||||||
04/02/2023 | 1:58.14 | SUB 14 | Eliminatòries Campionat de Catalunya de 4×200 Sub 14 en pista coberta | Sabadell | ||
13/02/2022 | 2:08.39 | SUB 14 | Eliminatòries Campionat de Catalunya Sub14 de 4x200 en pista coberta | Sabadell | ||
600 m.ll | ||||||
18/03/2023 | 1:47.81 | SUB 14 | Jornada prèvia Campionat de Catalunya Sub 14 en pista coberta | Sabadell | ||
28/01/2022 | 1:57.03 | SUB 14 | Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (8è Memorial Natàlia Amiel) | Sabadell | ||
Alçada | ||||||
28/01/2022 | 1.10 | SUB 14 | Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (8è Memorial Natàlia Amiel) | Sabadell | ||
Pes 3 kg | ||||||
08/01/2022 | 4.55 | SUB 14 | Trofeu Sabadell de promoció en pista coberta (8è Memorial Natàlia Amiel) | Sabadell |