PERALTA BUJ, JANA
NAIXEMENT: 26/03/2010
LLICENCIA: CL%2088688
CLUB: AAC
ENTRENADOR: MARIA%20NICOL%C3%80S
MILLORS MARQUES PERSONALS
Aire lliure
3000 m.mx | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
09/03/2024 | 16:16.1- | SUB 16 | Gran Premi de Marxa en pista Ciutat de Gavà | Gavà | ||
3000 m.mx RUTA | ||||||
28/01/2024 | 16:34.00 | SUB 16 | Campionat de Catalunya de Marxa Absolut-S23 (20 Km)-S20-S18 (10 Km)-Màster (5 Km) (Gran premi de Marxa del Vendrell) | El Vendrell | ||
5000 m.mx | ||||||
07/04/2024 | 30:22.16 | SUB 16 | Campionat de Catalunya de Clubs (1a Jornada Grup A) | Santa Coloma de Gramanet | ||
5000 m.mx RUTA | ||||||
11/02/2024 | 28:44.00 | SUB 16 | Campionat de Catalunya de Marxa de Promoció (S10-S12-S14-S16) (Gran Premi de Marxa de Viladecans) | Viladecans | ||
2000 m.ll | ||||||
17/12/2022 | 8:50.84 | SUB 14 | Campionat Social AAC-UBAE 2022 | Serrahima | ||
2000 m.mx | ||||||
14/10/2023 | 11:17.72 | SUB 14 | Campionat d’Espanya Sub 14 per equips | Torrevieja (Alicante) | ||
3000 m.mx | ||||||
30/12/2023 | 16:40.90 | SUB 14 | 5è Trofeu de Marxa KNLTS Pepe Berlandino | Barcelona (Mar Bella) | ||
3000 m.mx RUTA | ||||||
19/11/2023 | 16.34 | SUB 14 | Gran Premi de marxa Ciutat de Manresa | Manresa | ||
60 m.ll | ||||||
05/02/2022 | 10.34 | -0.7 | SUB 14 | Control Febrer | Serrahima | |
600 m.ll | ||||||
20/02/2022 | 2:02.86 | SUB 14 | Control de Promoció | Vilanova i la Geltrú | ||
Llargada | ||||||
20/02/2022 | 3.06 | -3.0 | SUB 14 | Control de Promoció | Vilanova i la Geltrú | |
Martell 2 kg | ||||||
05/02/2022 | 13.98 | SUB 14 | Control Febrer | Serrahima | ||
Pes 3 kg | ||||||
14/10/2023 | 4.34 | SUB 14 | Campionat d’Espanya Sub 14 per equips | Torrevieja (Alicante) | ||
1000 m.mx | ||||||
21/12/2019 | 5:38.66 | SUB 12 | Meeting de Promoció | Serrahima | ||
1000 m.mx RUTA | ||||||
24/11/2019 | 5:58.0- | SUB 12 | Gran Premi de marxa ciutat de Manresa | Manresa | ||
2000 m.ll | ||||||
13/03/2021 | 8:35.11 | SUB 12 | II Control Nacional 2021 [RFEA] | Serrahima | ||
2000 m.mx | ||||||
21/11/2021 | 11:08.80 | SUB 12 | Gran Premi de Marxa Ciutat del Prat – Memorial Moisès i Jordi Llopart (pista) | El Prat de Llobregat | ||
2000 m.mx RUTA | ||||||
31/01/2021 | 11:50.0- | SUB 12 | Campionat de Catalunya Abs-Sub23 (20 Km) i Sub20-18 (10 Km) + Màster (5 Km) (Gran Premi de Marxa del Vendrell) | Coma-ruga i Sant Salvador | ||
3x600 m.ll | ||||||
17/04/2021 | 5:50.66 | SUB 12 | Final Campionat Catalunya Relleus Sub10-12-14-16 | El Prat de Llobregat | ||
4x60 m.ll | ||||||
10/10/2020 | 42.47 | SUB 12 | Campionat de Catalunya de Relleus Sub10-12-14-16 | Granollers | ||
60 m.ll | ||||||
29/05/2021 | 10.02 | SUB 12 | Proves de Control | Santa Coloma de Gramanet | ||
60 m.t SUB12 | ||||||
03/07/2021 | 12.24 | SUB 12 | Control Juliol | Serrahima | ||
600 m.ll | ||||||
29/04/2021 | 2:03.88 | SUB 12 | III Control Nacional 2021 | Serrahima | ||
Disc 600 gr | ||||||
13/03/2021 | 8.76 | SUB 12 | II Control Nacional 2021 [RFEA] | Serrahima | ||
Llargada | ||||||
24/04/2021 | 3.65 | SUB 12 | Control Sub10-12-14 | Sabadell | ||
Pes 2 kg | ||||||
29/04/2021 | 4.92 | SUB 12 | III Control Nacional 2021 | Serrahima | ||
Triple | ||||||
12/12/2021 | 6.84 | 2.5 | SUB 12 | Trofeu Dinami-k Vilanova (2a Jornada) | Vilanova i la Geltrú |
Pista Coberta
2000 m.ll | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
08/01/2022 | 8:35.64 | SUB 14 | Trofeu Sabadell de promoció en pista coberta (8è Memorial Natàlia Amiel) | Sabadell | ||
2000 m.mx PC | ||||||
12/02/2023 | 10:25.07 | SUB 14 | Campionat de Catalunya de Marxa en pista coberta (Sub 12-14-16-18-20) | Sabadell | ||
Triple | ||||||
08/01/2022 | 6.54 | SUB 14 | Trofeu Sabadell de promoció en pista coberta (8è Memorial Natàlia Amiel) | Sabadell | ||
60 m.ll | ||||||
25/01/2020 | 11.28 | SUB 12 | Trofeu Sabadell de Promoció en PC (7è Memorial Natàlia Amiel) | Sabadell | ||
60 m.t SUB12 | ||||||
25/01/2020 | 13.71 | SUB 12 | Trofeu Sabadell de Promoció en PC (7è Memorial Natàlia Amiel) | Sabadell |
HISTORIAL DE MARQUES
Aire lliure
3000 m.mx | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
09/03/2024 | 16:16.1- | SUB 16 | Gran Premi de Marxa en pista Ciutat de Gavà | Gavà | ||
21/01/2024 | 16:38.00 | SUB 16 | Gran Premi de Marxa Ciutat del Prat "Memorial Moisès i Jordi Llopart" | El Prat de Llobregat | ||
3000 m.mx RUTA | ||||||
28/01/2024 | 16:34.00 | SUB 16 | Campionat de Catalunya de Marxa Absolut-S23 (20 Km)-S20-S18 (10 Km)-Màster (5 Km) (Gran premi de Marxa del Vendrell) | El Vendrell | ||
5000 m.mx | ||||||
07/04/2024 | 30:22.16 | SUB 16 | Campionat de Catalunya de Clubs (1a Jornada Grup A) | Santa Coloma de Gramanet | ||
5000 m.mx RUTA | ||||||
25/02/2024 | 28:54.00 | SUB 16 | Campionat d’Espanya de Marxa en ruta | Zaragoza | ||
11/02/2024 | 28:44.00 | SUB 16 | Campionat de Catalunya de Marxa de Promoció (S10-S12-S14-S16) (Gran Premi de Marxa de Viladecans) | Viladecans | ||
2000 m.ll | ||||||
17/12/2022 | 8:50.84 | SUB 14 | Campionat Social AAC-UBAE 2022 | Serrahima | ||
2000 m.mx | ||||||
14/10/2023 | 11:17.72 | SUB 14 | Campionat d’Espanya Sub 14 per equips | Torrevieja (Alicante) | ||
3000 m.mx | ||||||
30/12/2023 | 16:40.90 | SUB 14 | 5è Trofeu de Marxa KNLTS Pepe Berlandino | Barcelona (Mar Bella) | ||
04/11/2023 | 16:46.20 | SUB 14 | Campionat de Tardor (3a Jornada) | Vilanova i la Geltrú | ||
17/06/2023 | 17:02.74 | SUB 14 | Campionat de Catalunya Sub 14 (Jornada final) | El Prat de Llobregat | ||
11/06/2023 | 17:24.34 | SUB 14 | Campionat de Catalunya Sub 14 (Jornada prèvia) | Vilanova i la Geltrú | ||
27/05/2023 | 17:46.07 | SUB 14 | Control Sub14 | Mataró | ||
20/05/2023 | 17:01.56 | SUB 14 | Campionat de Catalunya de Clubs Sub14 | El Prat de Llobregat | ||
22/04/2023 | 17:46.62 | SUB 14 | Trofeu Mini Combinades + Control Sub 14 femení | Vilanova i la Geltrú | ||
05/11/2022 | 17:49.40 | SUB 14 | Campionat de Catalunya de Tardor (3a jornada) | Mataró | ||
18/06/2022 | 18:38.35 | SUB 14 | Campionat de Catalunya Sub14 (jornada final) | Catellar del Vallès | ||
11/06/2022 | 18:17.01 | SUB 14 | Campionat de Catalunya Sub14 (jornada prèvia) | Vilanova i la Geltrú | ||
04/06/2022 | 20:44.29 | SUB 14 | Campionat Territorial Sub10-12-14-16 (5a Jornada) | Reus | ||
21/05/2022 | 19:11.50 | SUB 14 | Campionat de Catalunya de Clubs Sub14 | El Prat de Llobregat | ||
14/05/2022 | 18:30.22 | SUB 14 | Control Sub14-16 (4a jornada) | Mataró | ||
23/04/2022 | 17:20.53 | SUB 14 | Control Sub14-16 (1a jornada) | Sabadell | ||
3000 m.mx RUTA | ||||||
19/11/2023 | 16.34 | SUB 14 | Gran Premi de marxa Ciutat de Manresa | Manresa | ||
18/03/2023 | 16:53.0- | SUB 14 | Gran Premi de Marxa en pista Ciutat de Gavà | Gavà | ||
12/03/2023 | 17:46.0- | SUB 14 | Gran Premi de Marxa Ciutat de Manresa (15è Memorial Enric Vilaplana) | Manresa | ||
05/02/2023 | 17:14.0- | SUB 14 | Campionat de Catalunya de Marxa de Promoció (Sub 10-12-14-16) + 10 Km Màster | El Prat de Llobregat | ||
29/01/2023 | 16:21.00 | SUB 14 | Campionat de Catalunya de Marxa Absolut-Sub 23 (20 Km) i Sub 20-18 (10 Km) + 5 Km Màster (GP Marxa del Vendrell) | Coma-ruga i Sant Salvador | ||
20/11/2022 | 18:26.00 | SUB 14 | 3r Campionat de Marxa Ciutat de Barberà | Barberà | ||
16/01/2022 | 17:47.00 | SUB 14 | Campionat de Catalunya Abs-Sub23 (20km) i Sub20-18 (10km) + 5km Màster (GP de Marxa del Vendrell) | Coma-ruga i Sant Salvador | ||
60 m.ll | ||||||
05/02/2022 | 10.34 | -0.7 | SUB 14 | Control Febrer | Serrahima | |
600 m.ll | ||||||
20/02/2022 | 2:02.86 | SUB 14 | Control de Promoció | Vilanova i la Geltrú | ||
05/02/2022 | 2:06.67 | SUB 14 | Control Febrer | Serrahima | ||
Llargada | ||||||
20/02/2022 | 2.84 | -0.8 | SUB 14 | Control de Promoció | Vilanova i la Geltrú | |
20/02/2022 | 3.06 | -3.0 | SUB 14 | Control de Promoció | Vilanova i la Geltrú | |
Martell 2 kg | ||||||
05/02/2022 | 13.98 | SUB 14 | Control Febrer | Serrahima | ||
Pes 3 kg | ||||||
14/10/2023 | 4.34 | SUB 14 | Campionat d’Espanya Sub 14 per equips | Torrevieja (Alicante) | ||
1000 m.mx | ||||||
21/12/2019 | 5:38.66 | SUB 12 | Meeting de Promoció | Serrahima | ||
16/11/2019 | 5:48.52 | SUB 12 | Campionat Catalunya de Tardor (jornada final) | Manresa | ||
1000 m.mx RUTA | ||||||
24/11/2019 | 5:58.0- | SUB 12 | Gran Premi de marxa ciutat de Manresa | Manresa | ||
2000 m.ll | ||||||
13/03/2021 | 8:35.11 | SUB 12 | II Control Nacional 2021 [RFEA] | Serrahima | ||
2000 m.mx | ||||||
28/11/2021 | 11:32.30 | SUB 12 | Gran Premi de Marxa Ciutat de Manresa (14è Memorial Enric Vilaplana) | Manresa | ||
21/11/2021 | 11:08.80 | SUB 12 | Gran Premi de Marxa Ciutat del Prat – Memorial Moisès i Jordi Llopart (pista) | El Prat de Llobregat | ||
07/11/2021 | 11:27.29 | SUB 12 | Campionat de Catalunya de Tardor Promoció (Jornada Final) | Serrahima | ||
09/10/2021 | 12:00.66 | SUB 12 | Campionat de Catalunya de Tardor de Promoció (2a Jornada) | Granollers | ||
26/06/2021 | 11:29.72 | SUB 12 | Campionat de Catalunya Sub12 (Jornada final) | Igualada | ||
06/06/2021 | 11:13.11 | SUB 12 | Control Juny | Serrahima | ||
22/05/2021 | 11:40.44 | SUB 12 | Campionat de Catalunya de Clubs Sub12 | El Prat de Llobregat | ||
08/05/2021 | 11:49.71 | SUB 12 | Control Sub10-12-14 | Sabadell | ||
03/10/2020 | 12:35.02 | SUB 12 | Campionat Catalunya Sub12 | Lleida | ||
01/03/2020 | 12:37.4- | SUB 12 | Gran Premi de Marxa Ciutat del Prat – Memorial Moisès Llopart (pista) | El Prat de Llobregat | ||
2000 m.mx RUTA | ||||||
31/01/2021 | 11:50.0- | SUB 12 | Campionat de Catalunya Abs-Sub23 (20 Km) i Sub20-18 (10 Km) + Màster (5 Km) (Gran Premi de Marxa del Vendrell) | Coma-ruga i Sant Salvador | ||
02/02/2020 | 12:20.0- | SUB 12 | Campionat de Catalunya de Promoció Individual-Clubs i 10 Km Màster (29è Ciutat de Badalona de Marxa – Mem.Paco Águila) | Badalona | ||
26/01/2020 | 12:27.0- | SUB 12 | Campionat de Catalunya Absolut-Sub23 (20 Km) i Sub20-18 (10 Km) + Màster (5 Km) (5è Gran Premi de Marxa del Vendrell) | El Vendrell | ||
12/01/2020 | 13:11.00 | SUB 12 | 28è Gran Premi de Marxa Ciutat de Viladecans | Viladecans | ||
3x600 m.ll | ||||||
22/05/2021 | 5:56.28 | SUB 12 | Campionat de Catalunya de Clubs Sub12 | El Prat de Llobregat | ||
17/04/2021 | 5:50.66 | SUB 12 | Final Campionat Catalunya Relleus Sub10-12-14-16 | El Prat de Llobregat | ||
10/04/2021 | 6:06.91 | SUB 12 | Campionat de Catalunya de Relleus Sub 10-12-14-16 (Jornada prèvia) | Tarragona | ||
27/03/2021 | 6:27.85 | SUB 12 | Trofeu centenari relleus de promoció | Sabadell | ||
4x60 m.ll | ||||||
10/10/2020 | 42.47 | SUB 12 | Campionat de Catalunya de Relleus Sub10-12-14-16 | Granollers | ||
60 m.ll | ||||||
12/12/2021 | 10.40 | 1.8 | SUB 12 | Trofeu Dinami-k Vilanova (2a Jornada) | Vilanova i la Geltrú | |
18/09/2021 | 10.42 | SUB 12 | Campionat de l'Escola Agrupa 2021 | Serrahima | ||
29/05/2021 | 10.02 | SUB 12 | Proves de Control | Santa Coloma de Gramanet | ||
19/09/2020 | 11.61 | SUB 12 | Control Sub12-14 | Vilanova i la Geltrú | ||
21/12/2019 | 11.43 | SUB 12 | Meeting de Promoció | Serrahima | ||
60 m.t SUB12 | ||||||
03/07/2021 | 12.24 | SUB 12 | Control Juliol | Serrahima | ||
22/02/2020 | 13.4- | SUB 12 | Control Sub10-12-14 (3a Jornada) | Hospitalet | ||
600 m.ll | ||||||
12/12/2021 | 2:09.56 | SUB 12 | Trofeu Dinami-k Vilanova (2a Jornada) | Vilanova i la Geltrú | ||
18/09/2021 | 2:07.41 | SUB 12 | Campionat de l'Escola Agrupa 2021 | Serrahima | ||
08/05/2021 | 2:05.53 | SUB 12 | Control Sub10-12-14 | Sabadell | ||
29/04/2021 | 2:03.88 | SUB 12 | III Control Nacional 2021 | Serrahima | ||
27/03/2021 | 2:06.82 | SUB 12 | Control en pista aire lliure | Sabadell | ||
27/02/2021 | 2:09.57 | SUB 12 | Control Nacional Preparació Temporada Indoor 2021 [RFEA] | Serrahima | ||
Disc 600 gr | ||||||
13/03/2021 | 8.76 | SUB 12 | II Control Nacional 2021 [RFEA] | Serrahima | ||
Llargada | ||||||
02/10/2021 | 2.80 | SUB 12 | Campionat de Catalunya de Tardor Promoció (1a Jornada) | Serrahima | ||
03/07/2021 | 3.22 | SUB 12 | Control Juliol | Serrahima | ||
12/06/2021 | 3.40 | SUB 12 | Campionat de Catalunya Sub 12 (Jornada Prèvia) | Castellar del Vallès | ||
29/05/2021 | 3.17 | SUB 12 | Proves de Control | Santa Coloma de Gramanet | ||
24/04/2021 | 3.65 | SUB 12 | Control Sub10-12-14 | Sabadell | ||
21/12/2019 | 2.08 | SUB 12 | Meeting de Promoció | Serrahima | ||
Pes 2 kg | ||||||
29/04/2021 | 4.92 | SUB 12 | III Control Nacional 2021 | Serrahima | ||
27/03/2021 | 3.86 | SUB 12 | Control en pista aire lliure | Sabadell | ||
22/02/2020 | 4.18 | SUB 12 | Control Sub10-12-14 (3a Jornada) | Hospitalet | ||
Triple | ||||||
12/12/2021 | 6.55 | 1.8 | SUB 12 | Trofeu Dinami-k Vilanova (2a Jornada) | Vilanova i la Geltrú | |
12/12/2021 | 6.84 | 2.5 | SUB 12 | Trofeu Dinami-k Vilanova (2a Jornada) | Vilanova i la Geltrú |
Pista Coberta
2000 m.ll | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
08/01/2022 | 8:35.64 | SUB 14 | Trofeu Sabadell de promoció en pista coberta (8è Memorial Natàlia Amiel) | Sabadell | ||
2000 m.mx PC | ||||||
25/02/2023 | 10:40.42 | SUB 14 | Campionat de Catalunya de Clubs Sub 14 A en pista coberta | Sabadell | ||
12/02/2023 | 10:25.07 | SUB 14 | Campionat de Catalunya de Marxa en pista coberta (Sub 12-14-16-18-20) | Sabadell | ||
14/01/2023 | 10:46.45 | SUB 14 | Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta | Sabadell | ||
19/03/2022 | 10:47.75 | SUB 14 | Final Campionat de Catalunya Sub14 en pista coberta | Sabadell | ||
12/03/2022 | 10:44.64 | SUB 14 | Campionat de Catalunya ed Clubs Sub14 en pista coberta | Sabadell | ||
05/03/2022 | 11:20.74 | SUB 14 | Prèvia Campionat de Catalunya Sub14 en pista coberta | Sabadell | ||
Triple | ||||||
08/01/2022 | 6.54 | SUB 14 | Trofeu Sabadell de promoció en pista coberta (8è Memorial Natàlia Amiel) | Sabadell | ||
60 m.ll | ||||||
25/01/2020 | 11.28 | SUB 12 | Trofeu Sabadell de Promoció en PC (7è Memorial Natàlia Amiel) | Sabadell | ||
60 m.t SUB12 | ||||||
25/01/2020 | 13.71 | SUB 12 | Trofeu Sabadell de Promoció en PC (7è Memorial Natàlia Amiel) | Sabadell |